הרצאות ליום המשפחה

להזדהות, לצחוק, לעורר מחשבה, בהרצאות נוגעות, הפוגשות את החומרים מהם עשויים החיים של כולנו

מה המשותף למשפחת חירשים ולמשפחה "רגילה"? מדוע ליל סדר, השבעה, חג המולד או חג ההודיה יכולים להפוך לגיהנום משפחתי? אילו סודות נשמרים בארון המשפחתי ומתי הם "יוצאים לאור"? ומדוע כל אלה עשויים לשעשע אותנו?
כל נושא העומד במרכז ההרצאה מודגם באמצעות צפייה בקטעי סרטים מרגשים, משעשעים ומעוררי מחשבה. בנוסף, ההרצאה מועשרת ומגוונת בציטוטים מתוך שירים וסיפורים, וידע מתחומי הפסיכולוגיה, הפילוסופיה, הסוציולוגיה, מוסיקה בפרט, ואמנות בכלל.

עיקרן של ההרצאות הוא להסב למשתתפים עניין, התרגשות והנאה, להפגיש אותם עם עצמם, לעורר בהם מחשבות, להצמיח תובנות אישיות ולגרום למסרים להדהד ולהשפיע גם לאחר סיום המפגש.

לבחירתך מספר נושאים של הרצאות ייחודיות

מה מבקשים ילדים?
שבע הבקשות של כל ילדה וילד מעולם המבוגרים (הורים, סבים וסבתות, אנשי חינוך)

לפרטים- לחצו כאן

זוגיות כאמנות- אמנות הזוגיות

לפרטים- לחצו כאן

שתפו:

עוד הרצאות:

ענת שפרן-אור

באה מאהבה אל הבמה, אל התכנים, שנולדים מתוך ניסיון חיי, וצומחים מתוך הידע שצברתי במשך השנים. התשוקה שלי לעיסוקי היא בראש ובראשונה בשל החותם שהרצאות אלו מותירות בלב המשתתפות והמשתתפים. חוויה מהסרטים- הרצאות העשרה רב תחומית על החיים של כולנו. באמצעות מבט פנורמי: פסיכולוגיה, פילוסופיה, ספרות שירה וקולנוע ניתן להתבונן בחיים של כולנו בצורה חווייתית, מרגשת, משעשעת בעיקר- מעוררת מחשבה. זהו קונספט ייחודי. הגיוון והעושר מאפשרים לכל אחת ואחד להתחבר אל הנושאים המוכרים לנו מחיינו בכל שלב.
להזמנת הרצאה: 050-422-7037

לקבל ניוזלטר "חוויה מהסרטים"

תוכלו לקבל המלצות על סרטים חדשים בבתי הקולנוע ועדכונים על הרצאות חדשות. לאור המצב, אני מרצה דרך זום בהצלחה רבה.

2020 כל הזכויות שמורות לענת שפרן-אור

Call Now Button