גרפיטי ורד שנבל


"גרפיטי"- ורד שנבל


המשולש הרומנטי המקובל מוחלף במשולש אחר שנסיבות מסוימות יוצרות אותו: השלושה, אסנת, מגי וזאב עדים בשעת נסיעתם לנפילתה של אישה. הם יפגשו בבית החולים, ובדרכם לשם ובעת שהותם כל אחד מהם יעשה חשבון נפש לגבי חייו, יחסיו עם הגבר או האישה בחייהם.

אסנת, רוקחת יפהפייה מגלה כי בעלה, הסופר המצליח בוגד בה עם מגי הצעירה, החתיכה, קוסמטיקאית המוכרת אשליות על נעורי נצח לנשים מתבגרות. זאב, אלמן שאיבד את אשתו אהובתו ומאז לא שיקם עצמו יתבונן בחייו, ביחסיו עם אמו הנודניקית, ובצורך שלו לשנות.
"לב שבור הוא הפגיעה הקשה ביותר בהיסטוריה האנושית"
המסע שעוברות שלוש הדמויות במספר שעות יאפשר להם לעשות תיקון של הלב השבור. נדמה שהסיום אופטימי מדי במיוחד שהוא נחלתם של אסנת מגי וזאב.
הספר כתוב בצורה מושכת, זורמת ורק משום כך הוא מומלץ.

הוצאת כנרת, זמורה ביתן

שתפו:

עוד הרצאות:

ענת שפרן-אור

באה מאהבה אל הבמה, אל התכנים, שנולדים מתוך ניסיון חיי, וצומחים מתוך הידע שצברתי במשך השנים. התשוקה שלי לעיסוקי היא בראש ובראשונה בשל החותם שהרצאות אלו מותירות בלב המשתתפות והמשתתפים. חוויה מהסרטים- הרצאות העשרה רב תחומית על החיים של כולנו. באמצעות מבט פנורמי: פסיכולוגיה, פילוסופיה, ספרות שירה וקולנוע ניתן להתבונן בחיים של כולנו בצורה חווייתית, מרגשת, משעשעת בעיקר- מעוררת מחשבה. זהו קונספט ייחודי. הגיוון והעושר מאפשרים לכל אחת ואחד להתחבר אל הנושאים המוכרים לנו מחיינו בכל שלב.
להזמנת הרצאה: 050-422-7037

לקבל ניוזלטר "חוויה מהסרטים"

תוכלו לקבל המלצות על סרטים חדשים בבתי הקולנוע ועדכונים על הרצאות חדשות. לאור המצב, אני מרצה דרך זום בהצלחה רבה.

2020 כל הזכויות שמורות לענת שפרן-אור

Call Now Button