לב משוגע

לני, בנו של קרדיולוג מבלה את עתותיו במסיבות ובשתייה לשכרה עד כדי נסיעה פרועה והטבעת מכוניתו בברכה בביתו.
אביו מכור לעבודתו אך גם מסור ונאמן לחוליו מחליט לשים סוף להוללות של בנו, ומחייב אותו לקחת אחריות ולארח לחברת לאחד מחוליו. זהו דיוויד בן ה15, שנמצא בהוספיס, ולא יוצא ממנו. הוא סובל מאי ספיקת לב מלידה ובלון חמצן ואמבולנס מלווים אותו לכל מקום.

בתחילה לני לא ממש מסתדר עם הסידור הכפוי על אביו, אולם, הוא מכין יחד עם דיוויד את רשימת חלומותיו ויחדיו הם מגשימים אותם למרות מופרכותם. המטרה בשלב זה היא שדיוויד יגיע ליום הולדתו ה-16.

בשל חוסר אחריותו של לני וגם בשל מצבו החמור של דיוויד מדי פעם ישנם משברים בריאותיים וסכנת חיים נשקפת לדיוויד. כפי שאומרת אחת הרופאות בבית החולים ללני: "אתה בור, מפוזר ומרוכז בעצמך, מושלם בשביל ילד עם מחלה סופנית"- ואכן דווקא תכונותיו אלו מאפשרות לשניים לצאת להגשמת החלומות שאדם אחראי, שקול, ומתחשב לא היה מעז לעשותם, אבל זה מה שמציל את דיוויד מתחושת המוות והחולי שאופפת אותו מכל עבר.

יופיו וקסמו של הסרט הוא קודם כל בשל שחקניו: פיליפ נוח שוורץ, השחקן שמגלם את דוויד שובה לב בחיוכו ובקסמו.  אליאס מ'בארק, מגלם את לני הפוחז.
הסרט מבוסס על סיפור אמיתי ועל הספר שכתב לרנס אמנד המספר את סיפורו של דניאל מאייר וכיכב כרב מכר בגרמניה. דניאל מאייר הצליח למרות התחזיות לחיות, והוא כעת בן 20 שנים.

במאי: מארק רות'מונד

רוצו לראות.

לקבלת המלצות על סרטים חדשים בבתי הקולנוע- לחצו כאן והירשמו
למאגר ההרצאות חוויה מהסרטים – לחצו כאן

עוד סרטים מומלצים:

הצמה The Braid

הספר והסרט הספר מציג שלוש נשים, החיות בשלוש יבשות שונות,

זכרונות Memory

גיבורת הסרט, סילביה עובדת במעון יום לבעלי צרכים מיוחדים ומשתתפת

חדר משלו

אורי תלמיד תיכון חושב ומתנהג קצת אחרת. מתבגר חריג ובעל

טור פרידה

הסרט עוקב אחר יממה שלמה שבה עוברת על כרמי הגיבור

Call Now Button